03.11.2017

Семінар «Аудит системи фармаконагляду. Роль майстер-файлу і його структура. Вимоги до складання. Система управління ризиками»


На початку листопада, другого числа, компанією «УКРМЕДСЕРТ» було проведено семінар на актуальну тему: «Аудит системи фармаконагляду. Роль майстер-файлу і його структура. Вимоги до складання. Система управління ризиками», який відвідали багато представників вітчизняних та закордонних фармацевтичних підприємств.

На семінарі було розглянуто такі питання:

- нормативні вимоги до проведення аудиту системи фармаконагляду (АСФ);

- види АСФ, підходи до їх планування та проведення;

- значення майстер-файлу при проведенні АСФ;

- ролі та обов’язки сторін при проведенні АСФ;

- проведення та заключна звітність АСФ;

- результати АСФ: критичні, суттєві та несуттєві невідповідності.

Учасники жваво обговорювали практичні проблемні питання з якими вони стикаються під час виконання своїх службових обов’язків що стосувалися проходження аудитів системи фармаконагляду.

Підводячи підсумки лектор наголосила, що Аудиту не треба боятися.! Це дуже корисний інструмент, який дозволяє рухатися в напрямі безперервного удосконалення системи фармаконагляду.

По завершенні, як завжди на семінарах, які проводить УКРМЕДСЕРТ, учасники отримали сертифікати, що підтверджують здобуті компетентності.Дружите с нами!

Внимание!

Обновленный план мероприятий на март-май

Предлагаем для ознакомления план учебных мероприятий ООО "УКРМЕДСЕРТ", запланированных на март-май (обновлено 12.03.2018).

Скачать документ >>>

Предварительный план мероприятий на 2018 год

Предлагаем ознакомиться с предварительным планом наших мероприятий на 2018 год

Скачать документ >>>

             Все тренинги Украины