05.10.2017

Семінар «Етапи кваліфікації обладнання та систем. Валідаційна документація. Розробка валідаційного майстер-плану та валідаційних протоколів для виробників виробів медичного призначення»


На початку жовтня, 4 числа, компанією «УКРМЕДСЕРТ» проведено семінар «Етапи кваліфікації обладнання та систем. Валідаційна документація. Розробка валідаційного майстер-плану та валідаційних протоколів для виробників виробів медичного призначення». Автор і ведучий – Філенко Тарас Миколайович.

Під час семінару розглядалися питання: нормативної бази, що регламентує процеси валідації та кваліфікації; термінологічного інструментарію; етапів кваліфікації обладнання і систем; наявних випробувань; валідаційної документації (валідаційних майстер-плану та протоколів). Було розглянуто конкретні приклади специфікації вимог користувача (URS) і валідаційного майстер-плану.

Окремо слухачів цікавили питання щодо валідації комп’ютеризованих систем; чистих приміщень; підготовки та доставки чистої води; доцільності застосування методів випробування при кваліфікації та валідації; аналізу ризиків та багато інших.

На завершення, після відповіді на запитання та підведення підсумків, слухачам видано сертифікати підтвердження компетентності в розглянутих питаннях.

 

Ознайомитися з відгуками про семінар >>>

 


Дружите с нами!

Внимание!

Обновленный план мероприятий

Предлагаем для ознакомления план учебных мероприятий ООО «УКРМЕДСЕРТ» на 2018 год (обновлено 13.07.2018).

Скачать документ >>>

             Все тренинги Украины