28.02.2018

Семінар «Організації процесів вілідації на підприємстві»


30 січня 2018 року вдруге, компанія УКРМЕДСЕРТ проводила семінар «Організації процесів вілідації на підприємстві», який викликав значну зацікавленість серед представників фармацевтичного ринку. Розробив і провів його Філенко Тарас Миколайович – GMP-консультант, фахівець з валідації / кваліфікації, консультант з галузевих систем менеджменту якості (GxP, ISO).

Під час семінару розглядалися питання щодо: актуальних вимог стандартів, що регламентують організацію проведення робіт з валідації / кваліфікації; тлумачення ключових понять з точки зору їх використання у практичній діяльності; планування робіт з кваліфікації / валідації на підприємстві та особливості їх здійснення в певних випадках; вимог до належного формування валідаційної документації (Мастер-плану, протоколів, звітів);  інтеграції документації третіх сторін; підходів до визначення обсягів робіт з кваліфікації / валідації; здійснення етапів кваліфікації (DQ; IQ; OQ; PQ); методів визначення періодичності; валідації процесу; налагодження роботи з підрядними організаціями.

Серед учасників семінару були присутні практикуючі аудитори які загострили увагу на питаннях які виникають під час здійснення аудитів. Зокрема Тарас Миколайович зосередив увагу слухачів на ключових моментах у валідаційній документації на які слід звернути увагу під час підготовки та проведення аудиту.

По завершенні семінару учасникам семінару було вручено сертифікати, що засвідчують здобуті ними компетентності.

 


Дружите с нами!

Внимание!

Обновленный план мероприятий

Предлагаем для ознакомления план учебных мероприятий ООО «УКРМЕДСЕРТ» на 2018 год (обновлено 9.11.2018).

Скачать документ >>>

Предварительный план мероприятий на 2019 год

Предлагаем ознакомиться с предварительным планом наших мероприятий на 2019 год

Скачать документ >>>

План мероприятий на 2019 год (Минск)

Предлагаем ознакомиться с планом наших мероприятий на 2019 год (Минск)

Скачать документ >>>

             Все тренинги Украины