19.04.2018

Семінар «Валідація процесів стерилізації лікарських засобів і медичних виробів (Погляд з боку внутрішніх і зовнішніх аудитів)»


Процес стерилізації медичних виробів та лікарських засобів є критичним для якості даної продукції. Тому йому завжди приділяється підвищена увага під час проходження аудитів. Яким чином аудитор повинен переконатися про відповідність процесу стерилізації вимогам стандартів? Яким чином виробник повинен продемонструвати що він дійсно виконує всі визначені стандартами вимоги.

Для надання відповідей на ці та суміжні питання компанія УКРМЕДСЕРТ провела, 29 березня 2018 р., семінар «Валідація процесів стерилізації лікарських засобів і медичних виробів (Погляд з боку внутрішніх і зовнішніх аудитів)» – лектором і автором семінару виступив Філенко Т.М.

У семінарі було розглянуто наступні питання:
- нормативна база, терміни та визначення;
- затвердження / кваліфікація (IQ; OQ; PQ; валідація процесу стерилізації);
- стерилізація:
- термічна;
- вологим жаром;
- сухим жаром;
-  радіаційним випромінюванням;
- оксидом етилену;
- валідаційна документація;
- ключові вимоги
- класичні помилки

Учасники семінару – аудитори, фахівці, що відповідають за валідацію та систему якості виробництва, обмінювалися практичним досвідом та пропонували на розгляд аудиторії реальні практичні ситуації які в них викликали труднощі. Лектор надавав вичерпні відповіді та ґрунтовні коментарі, щодо вирішення спірних питань. А на завершенні семінару учасники отримали сертифікати, що підтверджують здобуті компетентності.


Дружите с нами!

Внимание!

Обновленный план мероприятий

Предлагаем для ознакомления план учебных мероприятий ООО «УКРМЕДСЕРТ» на март-май 2019 года (обновлено 14.03.2019).

Скачать документ >>>

План мероприятий на 2019 год (Минск)

Предлагаем ознакомиться с планом наших мероприятий на 2019 год. Минск. (обновлено 21.03.2019).

Скачать документ >>>

             Все тренинги Украины