11.09.2017

Семінар «Вимоги до контрактного виробництва...»


7 вересня відбувся семінар: «Вимоги до контрактного виробництва. Угода з якості (Quality Agreement)», автором і лектором якого виступила Литвиненко Наталія Василівна.

У ході семінару було розкрито питання щодо:

- Особливостей української та європейської нормативно-правової бази у сфері обігу лікарських засобів на міжнародному, регіональному та національному рівнях;

- Структури та змісту міжнародні стандарти та належні практики (GxP);

- Нових вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських;

На попередній запит слухачів, спікер особливу увагу приділила  продукції in bulk. Висвітлено наявні вимоги до контрактного виробництва, до зарубіжних і вітчизняних виробників даної продукції при її імпорті / експорті з / на територію України, практичні аспекти реєстрації та організації роботи з контрагентом. 

Розкриваючи питання контрактного виробництва з трансфером технологій, Наталія Василівна охарактеризувала вимоги до зарубіжних і вітчизняних виробників лікарських засобів при їх імпорті / експорті з / на територію України. А також практичні аспекти реєстрації та організації роботи з контрагентом.

Слухачі жваво обговорювали питання термінів реєстрації та транспортування; вимог до контрольних зразків; специфіки реєстрації сумішей та багато іншого. 

У перервах із запашною кавою зав’язалися нові ділові контакти

 

Ознайомитися з відгуками про семінар >>>

 


Дружите с нами!

Внимание!

Обновленный план мероприятий

Предлагаем для ознакомления план учебных мероприятий ООО «УКРМЕДСЕРТ» на 2018 год (обновлено 13.07.2018).

Скачать документ >>>

             Все тренинги Украины