21.12.2017

Семінар «Вимоги до транспортування лікарських засобів...»


Семінар «Вимоги до транспортування лікарських засобів, «холодового» ланцюга» та валідації її елементів у відповідності з Настанови з «Належної практикидистрибуції» та їхпрактичне впровадження вдіяльність організацій оптової торгівлі та виробників лікарських засобів».

Протягом 13-14 грудня 2017 року відбувався семінар-практикум «Вимоги до транспортування лікарських засобів, «холодового» ланцюга» та валідації її елементів у відповідності з Настанови з «Належної практики дистрибуції» та їх практичне впровадження в діяльність організацій оптової торгівлі та виробників лікарських засобів». Вже втретє ТОВ «УКРМЕДСЕРТ» такий захід і він знаходить своїх слухачів, що підтверджує актуальність та важливість теми. Автором і спікером заходу виступила Зіміна О.А.

У перший день семінару розглядалася питання транспортування лікарських засобів відповідно до Настанови з GDP. Другий день було присвячено «холодовому» ланцюгу та валідації його елементів. Слухачі розглядали приклади належної практики, а також виносили на обговорення аудиторії питання з власного практичного досвіду.

Окрім здобутих компетентностей та сертифікатів, що їх підтверджують учасники по закінчили семінар із новорічними сюрпризами від ТОВ «УКРМЕДСЕРТ».

 

Ознайомитися з відгуками про семінар >>>

 

 


Дружите с нами!

Внимание!

Обновленный план мероприятий

Предлагаем для ознакомления план учебных мероприятий ООО «УКРМЕДСЕРТ» на 2018 год (обновлено 9.11.2018).

Скачать документ >>>

Предварительный план мероприятий на 2019 год

Предлагаем ознакомиться с предварительным планом наших мероприятий на 2019 год

Скачать документ >>>

План мероприятий на 2019 год (Минск)

Предлагаем ознакомиться с планом наших мероприятий на 2019 год (Минск)

Скачать документ >>>

             Все тренинги Украины