Семінар «Організації процесів вілідації на підприємстві»

30 січня 2018 року вдруге, компанія УКРМЕДСЕРТ проводила семінар «Організації процесів вілідації на підприємстві», який викликав значну зацікавленість серед представників фармацевтичного ринку. Розробив і провів його Філенко Тарас Миколайович – GMP-консультант, фахівець з валідації / кваліфікації, консультант з галузевих систем менеджменту якості (GxP, ISO).
Під час семінару розглядалися питання щодо: актуальних вимог стандартів, що регламентують організацію проведення робіт з валідації / кваліфікації; тлумачення ключових понять з точки зору їх використання у практичній діяльності; планування робіт з кваліфікації / валідації на підприємстві та особливості їх здійснення в певних випадках; вимог до належного формування валідаційної документації (Мастер-плану, протоколів, звітів);  інтеграції документації третіх сторін; підходів до визначення обсягів робіт з кваліфікації / валідації; здійснення етапів кваліфікації (DQ; IQ; OQ; PQ); методів визначення періодичності; валідації процесу; налагодження роботи з підрядними організаціями.
Серед учасників семінару були присутні практикуючі аудитори які загострили увагу на питаннях які виникають під час здійснення аудитів. Зокрема Тарас Миколайович зосередив увагу слухачів на ключових моментах у валідаційній документації на які слід звернути увагу під час підготовки та проведення аудиту.
По завершенні семінару учасникам семінару було вручено сертифікати, що засвідчують здобуті ними компетентності.

Написано вБез рубрики

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *