7 вересня відбувся семінар: «Вимоги до контрактного виробництва. Угода з якості (Quality Agreement)», автором і лектором якого виступила Литвиненко Наталія Василівна.
У ході семінару було розкрито питання щодо:
– Особливостей української та європейської нормативно-правової бази у сфері обігу лікарських засобів на міжнародному, регіональному та національному рівнях;
– Структури та змісту міжнародні стандарти та належні практики (GxP);
– Нових вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських;
На попередній запит слухачів, спікер особливу увагу приділила  продукції in bulk. Висвітлено наявні вимоги до контрактного виробництва, до зарубіжних і вітчизняних виробників даної продукції при її імпорті / експорті з / на територію України, практичні аспекти реєстрації та організації роботи з контрагентом. 
Розкриваючи питання контрактного виробництва з трансфером технологій, Наталія Василівна охарактеризувала вимоги до зарубіжних і вітчизняних виробників лікарських засобів при їх імпорті / експорті з / на територію України. А також практичні аспекти реєстрації та організації роботи з контрагентом.
Слухачі жваво обговорювали питання термінів реєстрації та транспортування; вимог до контрольних зразків; специфіки реєстрації сумішей та багато іншого. 
У перервах із запашною кавою зав’язалися нові ділові контакти

Ознайомитися з відгуками про семінар >>>

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *