9 серпня 2017 року відбувся семінар-практикум присвячений питанням «Організації процесів вілідації на підприємстві». Філенко Тарас Миколайович – автор і ведучий розкрив питання щодо: актуальних вимог нормативно-правових документів що регламентують регламентує організацію проведення робіт з валідації / кваліфікації; ключових понять та практичні дії, що випливають з їх трактування; особливостей планування робіт з кваліфікації / валідації на підприємстві; основних вимог до валідаційної документації (Мастерплану, протоколів, звітів); особливостей інтеграції документації третіх сторін; підходів до визначення обсягів об’єктів, що підлягають кваліфікації / валідації; етапів кваліфікації (DQ; IQ; OQ; PQ); особливостей визначення періодичності; валідації процесу; організації робота з підрядними організаціями.
Окремо на запит слухачів розкрито питання стосовно валідації складів, автотранспорту, кліматичної техніки.
Учасники мали змогу поставити запитання, що стосуються їх безпосередньої професійної діяльності та отримали кваліфіковані, вичерпні відповіді.  
Особливу зацікавленість споживачів викликали питання валідації комп’ютеризованих систем та чистих приміщень; проведення випробувань за умови найгіршого випадку.

Ознайомитися з відгуками про семінар >>>

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *